Продавець Интернет-магазин "Дитинство" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
563 відгуків
Нові надходження товарівНовинки
+38(093)000-34-31

Интернет-магазин товаров для детей "Дитинство"

Дитяча творчість

Дитяче творчість

У сучасному житті наявність творчого мислення, вміння креативно підходити до вирішення виникаючих питань, завдань і проблем, цінується практично в кожній професії. Більшість батьків приділяють підвищену увагу тренуванню пам'яті дитини, розвитку його моторики і т. д., а ось розвиток творчих здібностей дітей йде на другорядний план, хоча прагнути до розкриття наявного творчого потенціалу дитини, стимулювати її прояв і вчити малюка застосовувати уяву і фантазію необхідно як можна раніше. Чим раніше починається творчий розвиток дітей дошкільного віку, тим простіше, легше їм дається наступне навчання у школі з багатьох предметів.

Прагнення до творчості, перші спроби творчого процесу проявляються у дитини вже на другому році життя. Як часто, наприклад, юні художники радують і дивують нас шедеврами на нових шпалерах! Раннє виховання творчих навичок розвиває в дитини фантазію, збагачує уяву і додає його формується особистості такі якості, як впевненість у собі та, звичайно, креативність - одна з найважливіших рис сучасної успішної людини.

Тісно взаємозв'язані з інтелектуальним і емоційним розвитком дитини, заняття образотворчою творчістю - малюванням, аплікацією, ліпленням та іншими видами - повідомляють дитині також навички ручної праці. Створюючи щось самостійно, своїми руками, вона вчиться цінувати власний і чужий труд, прагнути до результату і домагатися його. А працюючи з різними по фактурі матеріалами, малюк розвиває дрібну моторику рук і свої тактильні відчуття.

Розібравшись в багатому наборі якостей, розвивають дитячу творчу діяльність, спробуємо розібратися і в неймовірно широкому асортименті наборів для дитячої творчості. У списку творчих наборів, які пропонує інтернет-магазин «Дитинство» є набори для розвитку творчих здібностей у різних напрямках мистецтва - ліплення, рукоділля, створення керамічної мозаїки.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 22