Корзина
153 отзыва
Акции, скидки, подарки!Купить со скидкой
+38(099)750-00-02

Интернет-магазин товаров для детей "Дитинство"

Матрац пружинний ''БАЛУ''

  Матрац пружинний ''БАЛУ'', фото 1
 Матрац пружинний ''БАЛУ'', фото 2
В наличииКод: МДБ-1

1 038 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (99) 750-00-02
 • +380 (97) 475-04-41
 • +380 (99) 750-00-02
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (97) 475-04-41
   +380 (99) 750-00-02
  • Контактное лицо:
   Павло
  • Адрес:
   вул. Сихівська, 11, Львов, Львовская область, Украина
  • Email:
   vdutunstvo@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Вы можете оплатить заказ он-лайн:

  
  
  
  

Матрац пружинний ''БАЛУ''

«БАЛУ» ― дитячий пружинний матрац на основі класичного блоку пружин «Вonnell» зменшеної висоти. Настили з матеріалу «Sprut» ― гарантія прекрасною повітропроникності. Добавки волокон бавовни і вовни забезпечують ефект «Зима-Літо», тому поверхня матраца завжди буде комфортною.

Матрац дитячий «Балу» складається:

1.    чохол: стьобаний з наповнювачем «Sprut», тканина ― х/б

2.    основа ― пружинний блок Bonell»

3.    настил ― нетканий матеріал «Sprut» з добавками волокон шерсті і бавовни (ефект «Зима-Літо»)

4.    жосткий настил «Thermofelt» (термовойлок)

 [ 12 ] -регламентована висота матраца (см), (16 ) ― габаритна висота матраца (см)

Наповнювачі матрацу дитячого «Балу»:

·         Sprut

«Sprut» ― об'ємний нетканий волокнистий настилочний матеріал. Відрізняється здатністю збільшувати ефект пружності і довговічності поверхонь матраца. Авторські (ТМ «ВЕЛАМ») технології безпрограшного поєднання ПЕТ волокон з волокнами бавовни, вовни, конопель створюють визначальні якості матеріалів для матраців: максимальну ступінь повітропроникності, теплогенерації і теплообміну. Матеріали екологічно безпечні, піддані високотемпературного впливу.

·         Шерсть (вовна)

Шерсть ― натуральні волокна вовни різних тварин, які використовуються наповнювачі для чохлів матраців та ковдр. Вовна мериносів (порода овець) ― особливо делікатні волокна, вони дорожче інших і догляд за такими виробами такої ж дбайливий і делікатний. Застосування волокон вовни в матеріалах для матраців (у т. ч. відновлених) значно покращує їх якість за рахунок властивості створювати оптимальний мікроклімат і зберігати тепло. Їх присутність ― визначальна особливість ефекту «Зима-Літо».

·         Бавовна (Хлопок)

Бавовна ― волокна рослинного походження. Один з найбільш практичних матеріалів, володіє високою гігієнічністю і антистатичними властивостями. Використання волокон бавовни в матеріалах для матраців (у т. ч. відновлених) забезпечує природний баланс вологи, сприяє гігієни та оптимального мікроклімату середовища. Їх присутність ― визначальна особливість ефекту «Зима-Літо».
Використання нетканих матеріалах відновлених волокон шерсті і бавовни дозволяє урізноманітнити структуру об'ємних наповнювачів і настилів, використовувати варіації їх щільності та ступеня пружності.

·         Блоки з пружин «Bonnell»
Блоки з пружин «Bonnell» ― найжорсткіша, класична пружинна основа з пов'язаних між собою двоконусних пружин. Краща основа матраца для прихильників традиційних технологій. Варіації щільності пружин, їх висоти, кількість витків і товщини дроту визначає ступінь пружності блоків. Стабільність структури блоку гарантує оптимальний рівень розподілу ваги, а значить, сприяє розслабленню м'язів і спокійному відпочинку.

·         Матеріал «Thermofelt»

«Thermofelt» ― настилочний матеріал, продукт термічного з'єднання волокон і невід'ємний елемент якісного матраца. Призначення ― розподіл навантаження та створення стабільної захисту м'яких настилів від металевої структури пружинного блоку (ТМ «ВЕЛАМ»).
Підбір складу волокон і густин матеріалів дозволяє моделювати певні властивості моделей матраців, нівелюючи або посилюючи їх рівень жорсткості і пружності.

Настили ― матеріал «Sprut»

 Надійний прошарок з суміші волокон вовни і бавовни для підтримки постійного теплового балансу. Поверхня матраца ніколи не буде холодною.

Розмір: 120х60х16

 Характеристики
Основные
Производитель   Велам
Страна производитель Украина
Информация для заказа
 • Цена: 1 038 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!

social-icon
Loading...