Корзина
125 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Акции, скидки, подарки!Купить со скидкой
+38(099)750-00-02

Интернет-магазин товаров для детей "Дитинство"

Детские матрасы

Детские матрасы - Матрасы «Велам»

   Миколаївська фабрика «Велам» була заснована в 1991 році. За довгі роки роботи на українському ринку торгова марка «Велам» заслужила репутацію якісного та високотехнологічного виробництва. Виробництво «Велам» дотримується строгих норм технологічного процесу, дбаючи про безпеку і екологічність продукту. Всі ортопедичні матраци «Велам» мають екологічне маркування, тобто свідоцтво про екологічну чистоту і безпеку продукції, право на використання якої видається на підставі комплексної оцінки життєвого циклу продукції. Дуже ретельно відстежуються всі процеси отримання сировини і матеріалів, виробництво продукції, реалізація, споживання та утилізація товару. 

Сертифікація продукції:

Суть сертифікації – збір, систематизація і оцінка інформації про ступінь впливу життєвого циклу продукції на навколишнє середовище.

Екологічне маркування продукції – свідоцтво про екологічну чистоту і безпеку продукції, право на використання, якою видається на підставі комплексної оцінки життєвого циклу продукції: отримання сировини і матеріалів – виробництво продукції – реалізація товарів – споживання товарів – утилізація використаних товарів.

Наявність екологічної маркіровки – свідоцтво екологічній пріоритетності товарів, підвищеній відповідальності товаровиробника перед суспільством за якість своєї продукції і рівень безпеки виробничих процесів.

Наявність екологічної маркіровки – свідоцтво екологічній пріоритетності товарів, підвищеній відповідальності товаровиробника перед суспільством за якість своєї продукції і рівень безпеки виробничих процесів.

  • СЕРТИФІКАТ НА “МАТРАЦИ ПРУЖИННІ” № UA.08.002.316
  • СЕРТИФИКАТ НА “МАТРАЦИ БЕСПРУЖИННІ” № UA.08.002.316
  • СЕРТИФИКАТ НА “КОВДРИ” № UA.08.002.317
  • СЕРТИФИКАТ НА “МАТЕРІАЛ НЕТКАНИЙ “ІЗОВЕЛ” № UA.08.002.318
  • СЕРТИФИКАТ НА “НЕТКАНИЙ МАТЕРІАЛ “СПРУТ” № UA.08.002.318

 

Асортимент товару «Велам»:

 

Компанія «Велам» радує величезним асортиментом ортопедичних матраців та аксесуарів для сну. Всі моделі матраців ретельно продумані технологами і відрізняються один від одного, однак, весь модельний ряд об'єднує найвищу якість і доступні ціни.

Матраци «Велам» допоможуть Вам знайти комфортний та здоровий сон і відмінний відпочинок після активного дня. Елітні матраци «Велам» з використанням пружин кишенькового типу відрізняються не тільки прийнятною ціною, на відміну від аналогічних західних матраців, але і шикарним зовнішнім виглядом. Ортопедичні матраци торгової марки «Велам» – запорука комфортного відпочинку і бадьорого настрою на весь день.

Всі моделі ортопедичних матраців ретельно продумані технологами і відрізняються один від одного, однак, весь модельний ряд об'єднують два головних фактори: найвища якість та доступні ціни. Широкий вибір пружинних і безпружинних матраців задовольнить смак найвибагливішого покупця. Продаж матраців здійснюється по всій території України та за її межами. Незмінна якість ортопедичних матраців та аксесуарів для сну і стабільне положення на українському ринку – основні відмінні риси фірми «Велам».

 

На сьогоднішній день торгова марка «Велам» представляє три серії ортопедичних матраців: Бейбі, Стандарт, Люкс та Преміум.


Матраци фірми «Велам» – запорука комфортного відпочинку і бадьорого настрою. Прокидатися з посмішкою і відпочилими Вам допоможе компанія «Велам».

 

 

 

 

 

 

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2