Кошик
111 відгуків
Акции, скидки, подарки!Купить со скидкой
+38(099)750-00-02

Інтернет-магазин іграшок "Дитинство"

Електротранспорт

Який електротранспорт вибрати?

 

У наш час сучасна людина проводить досить багато часу в автомобільних пробках.

  Через широкого поширення особистого автотранспорту на вулицях міст створюється критична обстановка, як для вільного пересування, так і для екології в цілому.

  Але ось уже як кілька років, весь світ почав переходити на дуже дешевий, і надійний вид транспорту - персональний електротранспорт. Автомобілі, мотоцикли, і навіть звичайний велосипед переобладнали на електротягу.

            Сьогодні, ми з великим задоволенням готові запропонувати Вам самі останні розробки в цьому напрямі від провідних виробників з усього світу!

 

Електротранспорт в Україні

 

В інтернет-магазині нашої компанії, що займається просуванням і розвитком електротранспорту в якості офіційного дистриб'ютора Airwheel, який є один з провідних світових виробників інтелектуальних транспортних пристроїв.

Види електротранспорту:

 У продажу - електропристрої для пересування таких видів:

гіроборди - платформа з колесами без рульової частини, яка працює за принципом змін нахилу тіла їздця, відрізняється невисокою швидкістю (10-23 км / ч). Задня і передня частина корпусу не мають значення - можна починати рух з будь-якої позиції. Аналогічно працюють Електроскейт, але в останніх 4 колеса, і розташовані вони не паралельно, а послідовно;

гіроскутери (сігвеї) - платформа з колесами і рульової установкою, що рухає вперед при відповідному нахилі їздця і гальмує при відкиданні корпусу тіла водія назад (швидкість - до 15-30 км / год);

моноколесо - одноколісний електротранспорт з двигуном і двома платформами для ступень, розташованими по обидва боки колеса трохи нижче осьової риси (розгін до 20 км / ч);

електровелосипеди - акумуляторні цикли, здатні виконувати автоматичне обертання коліс або полегшувати їздцю процес обертання педалей (плюс таких пристроїв - використання обертальної тяги для накопичення енергії, тому купити модель такого електротранспорту - розумне рішення для тих, хто хоче проїжджати на одному заряді довгі дистанції);

електросамокати - пристрої з електромотором, що працює на батареї. Розраховані на вікові групи від 8-13 років. За аналогією з електровелосипед можуть працювати в режимі генерації заряду при ручному управлінні (регулярному відштовхуванні ногою).

 

   Замовляйте відповідний за типом і вартості електротранспорт в інтернет-магазині «Дитинство» з доставкою по Україні. Визначитися з вибором допоможуть опису продукції та відгуки покупців.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3