Корзина
229 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Акции, скидки, подарки!Купить со скидкой
+38(099)750-00-02

Интернет-магазин товаров для детей "Дитинство"

Стульчики для кормления

Купити столик для годування для вашої дитини

Стільчик для годування - один з найважливіших предметів для мами і малюка. Адже якщо зручний стільчик для годування, дитина буде добре себе почувати і активно їстиме.

Як вибрати стільчик для годування?

Вибираючи дитячий стільчик для годування, необхідно визначитися з його типом.

Найбільш поширені типи дитячих стільчиків:

• Класичний стільчик для годування - найпопулярніший вид дитячих стільчиків. Призначений для дітей від 6 місяців до 3 років. Перевагою такого типу стільчиків для годування є можливість регулювання по висоті і нахилу спинки. Крім того, у цих стільчиків стільниця - знімна. За таким стільчиком зручно не тільки їсти, але і грати, читати і відпочивати.

• Стільчик-трансформер для годування - він легко трансформуватися в окремий стільчик і парту. Зазвичай стільчики-трансформери розраховані для дітей від півроку до 4-5 років Такі стільчики для годування виготовляють з дерева або пластику.

• Стільчик для годування для новонароджених - особливий вид стільчиків для годування, розрахований на дітей з від народження і має горизонтальний нахил спинки. Перевагою такого виду стільчиків є те, що вони можуть виступати також у ролі колиски і крісла-гойдалки. Якщо Ваш малюк засне в такому стільчику для годування, достатньо буде лише опустити спинку.

• Підвісний стільчик для годування - кріпиться безпосередньо до кухонного столу і займає мінімум місця в кімнаті. Звичайно в такій конструкції є певні недоліки - в першу чергу потрібно постійно перевіряти надійність кріплення і мати добре встановлений стіл, який ні за яких обставин не перевернеться або ламається. Зате під час походу в гості чи такий тип подорожі стільчиків для годування дуже зручний.

Ціни на стільчики для годування в нашому магазині доступні по низьким цінам. Крім того, у нас представлені моделі стільчиків відомих брендів, які відрізняються якістю і надійною конструкцією.

На що звернути увагу при покупці стільчика для годування?

• Визначитеся з типом конструкції стільця в залежності від віку дитини і Ваших уподобань.

• Регулювання висоти стільчика;

• Нахил спинки стільчика - дуже корисна функція, адже малюк ще маленький, то може заснути прямо в стільчику для годування. У цьому випадку Ви без зайвих зусиль зможете опустити спинку і Ваша дитина відпочине лежачи в стільчику.

• Знімна стільниця - дасть можливість, коли дитина трохи підросте використовувати стільчик для годування в якості звичайного дитячого ступа. Для цього достатньо буде лише зняти стільницю і підсунути стільчик для годування до дитячого столу.

• Ремені безпеки - п’яти точкові ремені безпеки і паховий обмежувач дозволять бути в стільчику для годування навіть найбільш непосидючого малюка.

• Колеса - якщо у стільчика для годування є коліщата з гальмами, тоді його буде значно легше переміщати по квартирі в потрібне Вам місце.

• Матеріал чохла - дуже важливо з кого матеріалу зроблений чохол стільчика для годування, бажано щоб він був м'яким і знімним. Чохли із клейонки легше мити, але бавовняний чохол не парити влітку.

Рекомендуємо Вам вибирати стільчики з широкою стільницею, краї якої закруглені.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2