Корзина
156 отзывов
Акции, скидки, подарки!Купить со скидкой
+38(099)750-00-02

Интернет-магазин товаров для детей "Дитинство"

Детский транспорт

В цій групі товарів ви зможете обрати різноманітний транспорт для Вашої дитини. Це можуть бути двоколісні та трьох колісні велосипеди, машинки, самокати, ролики, електроавтомобілі та багато іншого.

Дитині від шести місяців можна купити машину у вигляді каталки. Сутність її полягає в тому, що малюк стане рухатися, при відштовхуванні. Дитині в шість місяців вона сподобається. Його можна катати, а до настання року, він стане самостійно кататися. З допомогою їзди дитина зміцнює м'язи ніг, формує правильну поставу. Має значення, щоб машина в задній частині мала спеціальний захист. Це потрібно для запобігання перекидання назад. В окремих каталках є бортики сидіння, щоб діти не перекинулись. Ціна на такі машини, залежно від виробників і комплекту може змінюється. Починаючи з шести місячного віку, можна купити велосипед з трьома колесами.

 

Дитині півтора року рекомендуємо дитячий велосипед з трьома колесами великого розміру з пластмаси, на якому непогано їздити в квартирі. Цей велосипед призначений для переміщення по будь-яких дорогах.

Транспорт-трансформер для хлопчиків забезпечені комфортними ручками, висота яких регулюється по росту. Такі моделі, як правило, мають не дуже велику масу.

Якщо ваша дитина занадто мала, щоб керувати і крутити педалі одночасно, то беговел – оптимальне рішення. Це ті ж велосипеди, з кермом і на колесах (двох, трьох або чотирьох), але без педалей.

Діти старшого віку зацікавлені електроавтомобілями. Електромобіль дитячий зможе стати першою власністю дитини, яким він буде не просто грати, а користуватися для своїх іграшкових подорожей по будинку або біля нього.

Моделі електромобілів, призначених для дітей 2 – 4 років, більш легкі в управлінні, мають кермо і педалі, з допомогою якої дитина може зрушитися з місця, досягаючи швидкості 3 км/год, і зупинитися.

Пропонуємо також самокати для дітей різного віку. Колеса самокату зроблені з поліуретану. Покриття може забезпечити жорсткість з'єднання ніжок дитини, який катається, з поверхні платформи. Рульова рейка має телескопічну структуру дизайну. Висота регулюється в залежності зросту дитини. Модель має Гальма.

І все ж ролики – річний транспорт підростаючих дітей. Найчастіше діти просять купити їм ролики у віці 6-7 років, і в цьому ж віці вони психологічно готові терпіти незручності і падіння, пов'язані з процесом навчання.

Різновидів у роликів небагато: більшість моделей мають один ряд коліс і забезпечені гальмом. Є моделі з двома рядами коліс – для дітей молодшого віку.

Перевагою роликів можна назвати те, що катання на них – це повноцінне фізичне навантаження, яка  

зміцнює майже всі групи м'язів, тренує координацію рухів. Крім того, ролики допомагають соціалізації: дитина на роликах стає і відчуває себе «крутіше» або «своїм» серед однолітків.

Ролики – це свобода вибору, маневреність, досить висока швидкість. Вони відносно компактні (особливо якщо купити спеціальну сумку) і важать не багато.

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 8
Контакты
 • Телефон:
  +380 (97) 475-04-41
  +380 (99) 750-00-02
 • Контактное лицо:
  Павло
 • Адрес:
  вул. Сихівська, 11, Львов, Львовская область, Украина
 • Email:
  vdutunstvo@gmail.com
Карта
social-icon
Loading...