Корзина
254 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Акции, скидки, подарки!Купить со скидкой
+38(099)750-00-02

Интернет-магазин товаров для детей "Дитинство"

О Magformers

Magformers, LLC є приватною компанією зі штаб-квартирою у місті Плімут, штат Мічиган (США), виробництво Китай. Компанія Magformers є одним з провідних у світі виробником магнітних дитячих іграшок. Місія компанії розвивати творчі здібності дитини.

 

Магформерс (Magformers) — це розвиваючий магнітний конструктор нового покоління і високу якість продукту! Він складається издеталей простих геометричних форм: трикутників, квадратів, ромбів і багатьох інших, які легко з'єднуються між собою силою магнітного притягання.

 

Як влаштований Магформерс (Magformers)?

 

Магніти знаходяться всередині дуже міцного багатошарового пластикового корпусу, тому вони ні за яких обставин не можуть випасти. Зате магніти вільно обертаються всередині, завжди повертаючись один до одного потрібне полюсом. Таким чином, всі деталі Магформерс завжди притягуються!

 

Неодимові магніти Магформерс в 8 разів сильніше звичайних. Цієї сили вистачає, щоб створювати великі унікальні споруди.

 

Результат — будь-які фантазії Вашої дитини з легкістю втілюються в життя за допомогою конструктора Магформерс!

 

Магніти Магформерс не містять бісфенол А і зроблені з АБС пластику, який вважається одним із самих практичних і міцних матеріалів.

 

Розвиваючий потенціал Магформерс (Magformers) справді безмежний!

 

Для зовсім маленького віку — це розвиток дрібної моторики і створення моделей на площині.

 

Для дітей постарше — легке знайомство з об'ємними фігурами. Розвиток просторового та абстрактного мислення. Знайомство з азами арифметики і геометрії. Занурення в захоплюючий світ 3Д-моделювання.

 

Для школярів це вже серйозний помічник у вивченні геометрії.

 

Чим відрізняються від інших магнітних конструкторів Magformers?

 

Використовують MAGFORMERS® циліндричні неодимові магніти. З-за цієї унікальної форми, незалежно від того, як вони пов'язані, вони завжди притягаються. Додайте до цього свої зусилля і фантазію, розкладіть магніти на площині і потягніть, щоб сформувати різні фігури. Магформерс зроблені з високоякісного пластику, що не містять бісфенол А і містять неодимові магніти.

 

Коли ви купуєте справжні продукти Magformers ™, ви отримуєте вигоду від багаторічних досліджень і розробок, у тому числі спеціально розроблений пластик, виготовлений виключно для іграшок Magformers ™.

 

Magformers мають такі сертифікати якості: АЅТМ, США з безпеки споживчих продуктів, випробування en71.

 

Конструктори торгової марки Magformers (Магформерс) мають безліч нагород: Розвиваючі іграшки року фіналіст 2016, творча дитина кращий вибір премія 2016, творчого дитини, кращі іграшки 2016 премії, академіки вибір мозку іграшка премія 2016, Національного виховання знак схвалення 2016, іграшки інсайдерської найкращі іграшки 2015, вчених симпатій 2015 (2014), Сімейний вибір Awards 2015, Доктор Toy 2015 класичний, творча дитина премію 2015, к. т. н. 2014 навчальний фіналіст, Оппенгейм блакитних фішок премії 2014, Оппенгейм платинової печаткою премії 2014, Оппенгейм Золотою печаткою премії 2014 року, Оснащення премії оппенгейм 2014, Доктор Іграшка Топ 10 будівельних премію іграшки 2014, працюючої матері нагороди за кращі ігри 2014...